Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Penzion Romance - Lednice - ubytování
Penzion Romance - Lednice ubytování
Penzion Romance - Lednice Ubytování
Penzion Romance - Lednice - Ubytování
Penzion Romance - Lednice - Ubytování

Ubytování Lednice - penzion ,, ROMANCE" Břeclav Vás vítá!

AKCE NA REZERVACI LETNÍ DOVOLENÉ : 6 + 1 NOC ZDARMA! 

Ubytování Lednice - penzion "ROMANCE" najdete v okresním městě Břeclav, které je nazýváno branou Lednicko-valtického areálu a pokud je Vaším zájmem Lednice, ubytování v penzionu "ROMANCE" je pro vás ideální. Penzion se nachází v klidné části města a přitom jen kousek od sjezdu z dálnice Praha-Brno-Bratislava a jen pár kilometrů od státní hranice s Rakouskem a Slovenskem a jen 5km od Lednice a Valtic.

Našim hostům nabízíme komfortní a příjemné ubytování v penzionu s možností objednání snídaní. K dispozici jsou Vám, dva dvoulůžkové, jeden třílůžkový a čtyři čtyřlůžkové  pokoje (celkem až 25 lůžek).

Všechny pokoje  jsou vybaveny nábytkem z masivu, vlastní koupelnou se sprchovým koutem (vanou) a WC, LCD televizí, chladničkou (kromě dvoulůžkového mini pokoje) a WIFI připojením k internetu.

V přízemí penzionu je společná místnost s kuchyňkou, kde servírujeme od 8:00 – 9:00 hod. objednané snídaně (po dohodě i jinak). Po zbytek dne je kompletně zařízená kuchyňka k dispozici ubytovaným hostům.

Součástí penzionu je také venkovní uzavřená terasa s možností posezení, kouření a vlastního grilování. Parkování je možné na vyhrazeném parkovišti přímo před penzionem.

Rodiny s dětmi určitě uvítají zákaz kouření ve vnitřních prostorách i velké dětské hřiště, které se nachází přímo naproti našeho penzionu.

Náš penzion je ideálním výchozím bodem k poznávání celého Lednicko-valtického areálu: 
Lednice 9 km, Valtice 8 km, Mikulov 22 km, Pálava 25 km. Návštěva Lednice a ubytování v našem penzionu v Břeclavi k sobě prostě patří.

A přitom můžete využívat výhody okresního města Břeclav např. městské koupaliště Břeclav, zimní stadion Břeclav, kino, nákupní centra, nespočet restaurací a kaváren.

V těsné blízkosti penzionu vede několik cyklostezek směrem na Soutok (překrásná příroda na soutoku řek Dyje a Moravy), na Lednici , na Janohrad, Pohansko atd. Využít můžete také novinku, lodní dopravu Břeclav (Břeclavské Benátky), jejichž dva přístavy se nachází nedaleko penzionu na řece Dyji.   

Tedy pokud je vašim cílem Lednice a ubytování je vaší nynější starostí, jste na správném místě. Podívejte se na naše fotografieceník, či si pokoj přímo rezervujte: 

REZERVACE UBYTOVÁNÍ LEDNICE a BŘECLAV zde:

TOPlist