Penzion Romance - Břeclav
Česky English Deutsch Polski Pусском
Kontakt
Telefon:
+420 777 679 252
+420 777 646 224
info@penzion-breclav.cz
Najdete nás na Facebooku
Ubytování Velké Bílovice
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Penzion Romance - Lednice - ubytování
Penzion Romance - Lednice ubytování
Penzion Romance - Lednice Ubytování
Penzion Romance - Lednice - Ubytování
Penzion Romance - Lednice - Ubytování

Ubytování Lednice - penzion ,, ROMANCE" Břeclav Vás vítá!

Nejlevnější ubytování na Jižní Moravě u Lednice! 

Ubytování Lednice - penzion "ROMANCE" najdete v okresním městě Břeclav, které je nazýváno branou Lednicko-valtického areálu a pokud je Vaším zájmem Lednice, ubytování v penzionu "ROMANCE" je pro vás ideální. Penzion se nachází v klidné části města a přitom jen kousek od sjezdu z dálnice Praha-Brno-Bratislava a jen pár kilometrů od státní hranice s Rakouskem a Slovenskem a jen 5km od Lednice a Valtic.

Našim hostům nabízíme komfortní a příjemné ubytování v penzionu s možností objednání snídaní. K dispozici jsou Vám, dva dvoulůžkové, jeden třílůžkový a čtyři čtyřlůžkové  pokoje (celkem až 25 lůžek).

Všechny pokoje  jsou vybaveny nábytkem z masivu, vlastní koupelnou se sprchovým koutem (vanou) a WC, LCD televizí, chladničkou (kromě dvoulůžkového mini pokoje) a WIFI připojením k internetu.

V přízemí penzionu je společná místnost s kuchyňkou, kde servírujeme od 8:00 – 9:00 hod. objednané snídaně (po dohodě i jinak). Po zbytek dne je kompletně zařízená kuchyňka k dispozici ubytovaným hostům.

Součástí penzionu je také venkovní uzavřená terasa s možností posezení, kouření a vlastního grilování. Parkování je možné na vyhrazeném parkovišti přímo před penzionem.

Rodiny s dětmi určitě uvítají zákaz kouření ve vnitřních prostorách i velké dětské hřiště, které se nachází přímo naproti našeho penzionu.

Náš penzion je ideálním výchozím bodem k poznávání celého Lednicko-valtického areálu: 
Lednice 9 km, Valtice 8 km, Mikulov 22 km, Pálava 25 km. Návštěva Lednice a ubytování v našem penzionu v Břeclavi k sobě prostě patří.

A přitom můžete využívat výhody okresního města Břeclav např. městské koupaliště Břeclav, zimní stadion Břeclav, kino, nákupní centra, nespočet restaurací a kaváren.

V těsné blízkosti penzionu vede několik cyklostezek směrem na Soutok (překrásná příroda na soutoku řek Dyje a Moravy), na Lednici , na Janohrad, Pohansko atd. Využít můžete také novinku, lodní dopravu Břeclav (Břeclavské Benátky), jejichž dva přístavy se nachází nedaleko penzionu na řece Dyji.   

Tedy pokud je vašim cílem Ledniceubytování je vaší nynější starostí, jste na správném místě. Podívejte se na naše fotografieceník, či si pokoj přímo rezervujte: 

REZERVACE UBYTOVÁNÍ LEDNICE a BŘECLAV zde:

TOPlist